2018 Przeworsk

Jak było na tegorocznym Zlocie „Poznajemy Ojcowiznę”?

W dniach 25-27 maja 2018 r. odbył się Jubileuszowy Centralny Zlot Laureatów XXV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” Przeworsk, 2018. W sobotę o godz. 17:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku miała miejsce uroczysta gala wręczenia nagród laureatom konkursu.

czytaj więcej: Jak było na tegorocznym Zlocie „Poznajemy Ojcowiznę”?

Protokół XXV edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym protokołem prac Jury Etapu Centralnego XXV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”

czytaj więcej: Protokół XXV edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”

Lista laureatów XXV edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”, Przeworsk 2018

Dobiegły końca prace jury etapu centralnego XXV edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”.
Prezentujemy listę wszystkich prac ocenianych na szczeblu centralnym.

czytaj więcej: Lista laureatów XXV edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy...

XXV Jubileuszowy OMKK „Poznajemy Ojcowiznę”

Rada Programowa ds. Młodzieży Szkolnej ZG PTTK i Międzyszkolny Oddział PTTK w Przeworsku informują, że w dniach 25-27.05.2018 roku w Przeworsku odbędzie się Centralny Zlot Laureatów XXV Jubileuszowego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „POZNAJEMY OJCOWIZNĘ”. Konkurs ten jest największym i najważniejszym przedsięwzięciem krajoznawczo-turystycznym w środowisku dzieci i młodzieży szkolnej w Polsce.

Rokrocznie w konkursie uczestniczy ponad 6000 dzieci i młodzieży z całej Polski. Poprzez eliminacje szkolne, miejskie, gminne, powiatowe i wojewódzkie zostaną wyłoni laureaci etapu centralnego ok. 150 osób (laureaci i opiekunowie), którzy w Przeworsku odbiorą nagrody, dyplomy, puchary oraz listy gratulacyjne. Centralny Zlot Laureatów XXV Jubileuszowego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „POZNAJEMY OJCOWIZNĘ” ma służyć przede wszystkim promocji Powiatu Przeworskiego, konkursu i PTTK. Laureaci zapoznają się z piękną historią Powiatu Przeworskiego i Województwa Podkarpackiego. Będzie to niepowtarzalne wydarzenie, które długo pozostaną w pamięci młodych krajoznawców i ich opiekunów. 
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.
 
Z turystycznym pozdrowieniem
 
Marian Dzimira 
Prezes Międzyszkolnego Oddziału PTTK 
w Przeworsku
 
Rada Programowa
ds. Młodzieży Szkolnej ZG PTTK
 

polecane